AKTUÁLNĚ 

ZÁPIS DO LETNÍHO SEMESTRU ZAHÁJEN, NOVÝ ROZVRH NÍŽE * můžete použít i jako vánoční dárek :)

DRINK AND DRAW * PÁTEK 13.12.2019 * 18:00-22:00

DRINK AND DRAW * PÁTEK 10.1.2020 * 18:00-22:00

ZIMNÍ A JARNÍ VÍKENDOVÉ KURZY A WORKSHOPY VYPSÁNY * můžete použít i jako vánoční dárek :)

 

  

ZIMNÍ A JARNÍ KURZY A WORKSHOPY  

MASKY Z MONTÁŽNÍ PĚNY * dvoudenní kurz s Václavem Kovářem * 1. - 2. 2. 2020

DOBRODRUŽNÁ NOC V ATELIÉRU * přespání dětí v ateliéru s programem * 8. - 9. 2. 2020

SKICOVÁNÍ AKVARELEM * dvoudenní kurz s Adamem Windsorem * 15. - 16. 2. 2020

AKRYL * dvoudenní kurz s Eliškou Hamajdovou * 29. 2. - 1. 3. 2020

PLSTĚNÉ FIGURKY * workshop s Šárkou Sochovou Landovou * 21. 3. 2020

PORTRÉT * dvoudenní kurz s Václavem Kovářem * 21. - 22. 3. 2020

JARNÍ KERAMIKA * workshop s Kateřinou Kopečkovou, první den tvorba, za 2 týdny glazura * 22.3. + 5. 4. 2020

ILUSTRACE * dvoudenní kurz s Adamem Windsorem * 4. - 5. 4. 2020

ŠPERKY Z PET LAHVÍ * workshop s Věrkou Bělinovou na 1 nebo 2 dny * 4. - 5. 4. 2020

 

 DRINK AND DRAW

Popíjení a kreslení, co více chtít :) Páteční večer je čas dobré společnosti, uvolnění po pracovním týdnu a příprava na víkendový odpočinek. Přijďte s přáteli na sklenku dobrého vína, a u toho si relaxačně zakreslete podle živého modelu.
doba trvání: 18-22:00
vstupné 200Kč
občerstvení za lidové ceny: káva, čaj, vína

Registrace předem není nutná, prostě doraž.
Těšíme se na vás

    

NOVÝ ROZVRH - semestr 2020 ÚNOR-ČERVEN

začínáme 17.2.2020

  Učebna A

Po

16:45-18:45
19:00-21:00

MALOVÁNÍ S VÁCLAVEM KOVÁŘEM
MALOVÁNÍ S VÁCLAVEM KOVÁŘEM

Út 16:45-18:45
19:00-21:00
KRESLENÍ/MALOVÁNÍ- ZÁKLAD EH
OLEJOMALBA- POKROČILÍ JM
St 16:45-18:45
19:00-22:00

GRAFIKA JM
FIGURA/AKT, PORTRÉT VK

Čt

15:00-18:45

16:45-18:45
19:00-21:00

PŘÍPRAVKA NA TALENTOVKY 12-16  JM

ZÁKLAD REALISTICKÉ KRESBY JM
FIGURA/AKT, PORTRÉT VK

14:00-18:00

ATELIÉR SENIORŮM

  Učebna B

Po

14:30-16:00
17:00-18:30
19:00-21:00

MALÝ UMĚLEC 7-11 VB
MALÝ UMĚLEC 7-11 MK
DIORAMA SA

Út 16:45-18:45
19:00-21:00
MALOVÁNÍ S JANEM MASTIKEM
MALOVÁNÍ S ELIŠKOU HAM.
St

16:45-18:15
19:00-22:00

MALÝ UMĚLEC 7-11 VB
OLEJOMALBA- POKROČILÍ JM

Čt

16:45-18:45
19:00-21:00

SCIFI, FANTASY, KOMIKS JS
OLEJOMALBA-ZÁKLAD JM

   
  Učebna C

Po

16:30-18:00

MALÝ UMĚLEC 5-7 VB

Út    
St

15:00-16:30
17:00-18:00 

KERAMIKA RODIČE S DĚTMI ŠSL
MAMINKY S DĚTMI (3-5) ŠSL

Čt

14:30-16:00
16:15-17:45
18:00-20:00

MALÝ UMĚLEC 5-7 VB
KERAMIKA- RODIČE S DĚTMI KK
KERAMIKA KK

10:00-11:00 VÝTVARNÉ HRY PRO NEJMENŠÍ KK

Kurzy určené pro dospělé - vyznačeny modře

Kurzy určené pro děti - vyznačeny žlutě

Kurzy určené pro mládež - vyznačeny fialově

ateliér seniorům - bez nutnosti se předem přihlašovat do kurzu

Lektoři:
VK - Václav KovářJM - Jan MastikMK - Markéta KlimešováSK - Stanislav KroupaOM - Ondřej Mastik, KK - Kateřina KopečkováLH - Lenka Halamová, EH - Eliška Hamajdová, JM - Jitka Muchová, ŠSL - Šárka Sochová Landová, VB - Věra Bělinová, SA - Stanislav Absolon, JS - Jan Simandl

 

 

web-tenmalir-cz web-nevzdeleanci-com web-e-vernisaz.cz