Lektoři rss

Šárka Sochová Landová

Šárka Sochová LandováŠárka Sochová Landová V posledních šesti letech pracuji ve školce a už od třetí třídy jsech chtěla být střídavě malířkou a učitelkou ve školce.

Eliška Hamajdová

Eliška HamajdováBcA. Eliška Hamajdová (*17.11.1991) „od dětství miluji malování a vše okolo výtvarného umění.“

Jitka Muchová

Jitka MuchováMgA. Jitka Muchová *1981 Dvůr Králové nad Labem. Absolventka TUL katedra designu-textilní, oběvní návrhářství, DAMU Praha katedra scénografie-kostým a maska, Hellichovka VOŠ grafická-propagační grafika.

Věra Bělinová

Věra BělinováNarodila jsem se v Liberci v říjnu ve znamení Váhy v roce 1981. Celé dětství jsem prostála na zahradě se stojanem, který mi vyrobil táta ve sklepě a malovala.

Markéta Klimešová

Markéta Klimešová V roce 1970 jsem se narodila v ateliéru otce akademického malíře Igora Šebestíka, čímž bylo předurčeno mé budoucí směřování. Navíc maminka učila celý život výtvarnou výchovu a malování olejem se věnuje aktivně i v seniorském věku. Bylo proto celkem logické, že po dokončení základní školy nastupuji na Střední uměleckou školu sklářskou v Železném Brodě – obor broušení skla. Spíš než sklo mě zaujala kresba tužkou, uhlem a později práce s keramickou hlínou.

Pavlína Prausová

Pavlína PrausováPavlína Prausová (4.2.1985) Kreslení a malování miluju od dětství. Přenáší mě na druhý břeh myšlenek a otvírá dveře do světa pohádek, skřítků a víl. Je pro mne velkou inspirací, relaxací a navození dobré nálady.

Lenka Halamová

Lenka HalamováBc. Lenka Halamová narozena v řijnu 1990 v Turnově. Od dětství za plné podpory rodiny vedena k výtvarným činnostem a rukodělným pracím. Absolventka Střední umělecké školy sklářské v Železném brodě obor rytí skla a absolventka Technické univerzity v Liberci – Designér skla a šperku. V roce 2008 absolvovala zahraniční stáž v Německém Zwieselu – rytí přetahovaného skla. V letech 2012 – 2013 pracovala jako grafik banneru pro společnost Slevopolis. V roce 2015 spustila svoji značku, pod kterou tvoří originální šperky. Nyní se výtvarné tvobě věnuje okrajově ve svém volném čase.

Stanislava Mastik Stolínová

Stanislava Mastik StolínováNarodila jsem se na Bohumila v roce Koně, ve středu, v malém královském věnném městečku ve východních Čechách. Dětství jsem prožila v ZOO a okolních vsích. Se školou přišlo do mého malého života spoustu nového, základní umělecká škola a skautování dle Setona (teepee, les a pohoda). Když jsem se po šestiletém gymnáziu rozhodovala co s životem dál, chtěla jsem se vrátit zpět na začátek. Děti, tvoření, radost, hra, kreslení, malování, zpívání, kytara, flétna, klavír, divadlo … a tak mě po talentových zkouškách přijali na Technickou Univerzitu do Liberce, obor učitelství pro první stupeň.

Stanislav Kroupa

Stanislav KroupaSTANISLAV KROUPA (6.2.1950) Mám rád přírodu, les, krajinu. Především v okolí Jabkenic (Boleslavsko), Kokořínsko a za „kopcem“...

Jan Mastik

Jan MastikJan Mastik narozen v lednu 1963 v Teplicích v Čechách - od dětství zájem o kreslení, malování a výtvarné činnosti - absolvent Střední průmyslové školy strojní v Ústí nad Labem - kreslím a maluji od roku 1984 - ve výtvarném vzdělání jsem autodidaktem - člen Syndikátu výtvarných umělců

Kateřina Kopečková

Kateřina KopečkováMgr. Kateřina Kopečková *1987 kopeckovakaterina@seznam.cz Malátova 426, Liberec, 460 01 +420 732 310 471 Více v odkazu ...

Václav Kovář

Václav KovářLiberecký malíř, impresionista. Více v odkazu...