Kategorie: Ostatní služby

Letní tábor pro dospělé

Letní tábor pro dospělé
Co v létě? V semestru je pauza, jen sem tam nějaký víkendový kurz, možná nějaký plenérek. Ale co takhle jeden týden, vždy po práci, si udělat čas jen a jen pro sebe, na intenzivní tvořeníčko???

Každé odpoledne/večer plný výtvarného tvoření. Každý den úplně jinak. Kreslení, sochání, malování, experimentování, tvoření tvoření tvoření.

 

1. den

lektor: Václav Kovář

technika: AKRYL

Malování zátiší, za použití základních barev. Malovat budeme potraviny, ze kterých budeme mít v následujícím dni večeři.

 

2. den

lektor: Stanislav Kroupa

technika: PASTEL

Kreslit budeme vlčí máky. Květiny jsou k nám přívětivé zejména tím, že nás nenutí k takové přesnosti a tak se můžeme plně oddávat především barevnosti a procesu tvorby.

 

3. den

lektor: Václav Kovář

technika: MODELOVÁNÍ-SOCHAŘSKÁ HLÍNA

Téma bude figura. Nanášet hlínu budeme na předpřipravené drátěné kostry a tak budeme mít dobrý anatomický základ pro usnadnění základních poměrů těla. Můžeme se tedy věnovat hlavně modelaci a zábavě.

 

4. den

lektor: Eliška Hamajdová

technika: KOLÁŽ, ROLÁŽ, MUCHLÁŽ

Pro inspiraci se seznámíme s tvorbou Jiřího Koláře, významného českého výtvarníka, experimentátora a básníka 20. století.

 

5. den

lektor: Kateřina Kopečková

technika: EXPERIMENTÁLNÍ TVORBA V DUCHU MODERNÍHO UMĚNÍ

Lámete si hlavu nad tím, jak pochopit některé výdobytky moderního umění? Nejlépe to půjde skrze vlastní prožitek... Abstrakce, akční malba, gesta a emoce v obraze. Experiment jako začátek nového posunu ve vlastní tvorbě. Zážitek a radost z výtvarného projevu i pro ty, co neovládají realistickou malbu, nebo si od reality chtějí odpočinout.
Pozn.: Je nutné počítat se zašpiněním oblečení i obuvi, proto doporučuji věci na převlečení.

 

 

kdy: 5-9. 8. 2019

pondělí až pátek 17-22:00

 

CENA

5dní: 3500Kč

4dny: 3200Kč

3dny: 2700Kč

2dny: 2000Kč

1den: 1100Kč

 

 

v ceně: víno, káva, čaj, každodenní večeře, veškerý výtvarný materiál

 

print Formát pro tisk